Держгідрографія встановила сезонні засоби навігаційного обладнання

Сьогодні, 26 квітня, державна установа «Держгідрографія» повністю виставила сезонні плавучі засоби навігаційного обладнання на внутрішніх водних шляхах України. Майже одна тисяча буїв визначає судноплавний фарватер уздовж р. Дніпро від села Усів на кордоні з Білоруссю до гирла, а також на річках Прип’ять та Південний Буг.

Засоби навігаційного обладнання було виставлено на п’яти водосховищах р. Дніпро:

  1. Київське водосховище – Усів – гирло Прип’ять, Любеч – гирло р. Прип’ять, гирло р. Прип’ять – Київська ГЕС, р. Південний Буг (Лаврівка – Гнівань);
  2. Канівське водосховище – Київська ГЕС – Канівська ГЕС;
  3. Кременчуцьке водосховище – Канівська ГЕС – Кременчуцька ГЕС;
  4. Кам’янське водосховищеКанівська ГЕС – Кременчуцька ГЕС;
  5. Дніпровське водосховище – Середньодніпровська ГЕС – Дніпровська ГЕС.

«Держгідрографія згідно зі строками виконала план підготовки до весняної навігації. Всі заплановані роботи проводилися відповідно до багаторічного досвіду навігаційно-гідрографічного забезпечення судноплавства на внутрішніх водних шляхах України. Майже одну тисячу ЗНО було виставлено Дніпровською філією уздовж всієї головної водної магістралі України, а також на річках Прип’ять та Південний Буг», – інформує в.о. начальника ДУ «Держгідрографія» Олександр Щипцов.

Виставлення засобів навігаційного обладнання здійснювалося за допомогою спеціалізованих гідрографічних суден «Дорожник-2» та «Перекат» з баржею «Т-701».