Делегація Держгідрографії бере участь у сесії Комітету з безпеки на морі

У Лондоні (Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії) з 5 червня проходить 101 сесія Комітету з безпеки на морі (КБМ) Міжнародної морської організації (ІМО). Начальник Держгідрографії Олександр Щипцов та начальник міжнародного відділу Алла Мягкова беруть участь у роботі сесії у складі української делегації.

У рамках заходу представники ДУ «Держгідрографія» долучились до роботи редакційної групи з внесення змін до обов’язкових інструментів ІМО. Їхні напрацювання актуальні не тільки для Держгідрографії, а й для всієї морської галузі України.

Пріоритетним для установи питанням є ухвалення проекту резолюції КБМ  щодо  поправок до настанов з поширення інформації з безпеки на морі (MSI). Крім того, особливу увагу приділяємо затвердженню проекту циркуляра КБМ стосовно процедури подання документів, які містять пропозиції стосовно впровадження або зміни систем установлення руху суден та ухвалення проекту резолюції КБМ з приводу формату і структури морських послуг у контексті е-навігації.

Найважливішим і найвідповідальнішим у роботі всієї української делегації є 23-й пункт порядку денного сесії, у межах якого буде представлено черговий звіт України про загрози безпеці судноплавства в Чорному та Азовському морях у районі Кримського півострова. 

Нагадаємо, також наша делегація, яку очолює заступник начальника Держгідрографії Богдан Устименко, бере участь у 21 засіданні регіональної Гідрографічної комісії по Середземному та Чорному морях у Кадісі (Іспанія). Вимагатимемо від РФ припинити оверлеппінг українських карт та систем оповіщення НАВТЕКС.