Керівництво Держгідрографії бере участь у Міжнародному симпозіумі в Монако

В Океанографічному музеї м. Монако (Князівство Монако) 20 та 21 червня проходить Міжнародний симпозіум «Історичний підхід до вимірювання й захисту світових океанів і вод». У заході бере участь керівництво ДУ «Держгідрографія» начальник установи Олександр Щипцов та його заступник Богдан Устименко.

Симпозіум уперше організовується турецьким Університетом Пірі Райз (Piri Reis University) спільно з Міжнародною гідрографічною організацією та Океанографічним музеєм Монако в рамках 100-річного ювілею Міжнародної гідрографічної організації (МГО) та Всесвітнього дня гідрографії, який щорічно святкується 21 червня.

«Наша мета – трансформація Держгідрографії в надсучасну передову установу, якою пишатиметься Україна. Тому зараз головним завданням є виведення її на якісно новий рівень. Ми відходимо від існуючої радянської моделі гідрографічної служби, активно модернізуємо та оновлюємо установу, формуємо новий професійний кадровий потенціал, адже все це допоможе Держгідрографії стати успішною і відомою у всьому світі. Крім того, беремо участь у міжнародних заходах, які дозволяють ознайомитись із найновішими світовими досягненнями в галузі, поспілкуватись з іноземними колегами та перейняти їх досвід задля майбутнього нашої установи», – розповів начальник установи Олександр Щипцов.

На заході керівництво Держгідрографії матиме змогу отримати актуальну інформацію, документи й матеріали для подальшого розвитку гідрографії та морського картографування в Україні. Крім того, набуті знання допоможуть підтримувати функціонування єдиної системи навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства у водах Чорного та Азовського морів згідно з найсучаснішими рекомендаціями і стандартами МГО.