Заступник начальника Держгідрографії підвищує кваліфікацію в Лейденському університеті (Гаага, Нідерланди)

Заступник начальника Держгідрографії Богдан Устименко сьогодні, 1 липня, розпочав навчання на курсі з міжнародного арбітражу, який організовує  Лейденський університет спільно з Постійною палатою третейського суду (Гаага, Нідерланди). Для проходження курсу в одному з найкращих університетів Європи було відібрано обмежену кількість юристів з усього світу.

На цьому курсі викладають найкращі у світі в сфері міжнародного арбітражу юристи-практики, а також працівники Постійної палати третейського суду. Варто зазначити, що важливим аспектом цього курсу є те, що більшу частину навчання займає здобуття юристами практичних умінь.

Задля підвищення кваліфікації весь тиждень Богдан Устименко перебуватиме в Гаазі з метою здобуття нових знань, удосконалення професійних навиків та налагодження ділових зв’язків з іноземними колегами. Окрім того, набутий досвід він зможе передати юристам установи. Адже найближчим часом Держгідрографія має намір позиватись до Російської Федерації з метою компенсації збитків, завданих установі внаслідок анексії Криму, і саме високий рівень кваліфікації юристів установи допоможе відстояти права Держгідрографії на міжнародній арені.

На фото Генрік Джозеф (Хенк) Снейдерс, почесний професор цивільного права та цивільного процесу в Лейденському університеті. Він був експертом у судовому процесі за позовом ЮКОСа проти Російської Федерації, який розглядав трибунал Постійної палати третейського суду.