Олександр Щипцов перевірив діяльність філії установи та провів робочі наради із забезпечення річкового судноплавства

Начальник Держгідрографії Олександр Щипцов з 1 до 4 липня відвідав з перевіркою Черкаську, Кременчуцьку та Дніпропетровську дільниці ФДУ «Дніпровський район» та Нікопольську дільницю ФДУ «Миколаївський район». Третього липня він провів нараду з керівництвом філії АТ «Укрзалізниця», а в м. Запоріжжя відвідав підприємство, яке ремонтуватиме спеціалізовані судна установи.

Олександр Щипцов разом із начальником філії ДУ «Дніпровський район» Олександром Тищенком перевірили стан оснащення засобами навігаційного обладнання (ЗНО) річки Дніпро. Особливу увагу керівник установи приділив саме ЗНО, тому що зараз ведуться роботи із встановлення нових світлооптичних пристроїв на буях. Головною особливістю новації є те, що апарати оснащені резервними сонячними батареями, тобто забезпечують безперебійне електроживлення.

Крім інспектування річки Дніпро, начальник Держгідрографії провів ряд робочих зустрічей щодо забезпечення річкового судноплавства. Третього липня у місті Запоріжжя він ознайомився з підприємством, яке найближчим часом розпочне ремонт суден Держгідрографії. Адже більшість суден, переданих установі від підприємства «Укрводшлях», перебувають в критичному стані та потребують відновлення. Тому було важливо перевірити матеріально-технічну базу підприємства, поспілкувались з його керівником та працівниками.

На спільній нараді з керівництвом Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» були порушені питання модернізації навігаційних знаків і вогнів на судноплавних прольотах мостів. У зоні відповідальності філії перебувають чотири мости, а навігаційні знаки, які утримує згадана структура АТ «Укрзалізниця», вже технічно та морально застарілі.

«Це було продуктивне відрядження. Результат перевірки філії ДУ «Дніпровська філія» можу оцінити як позитивний, адже роботи зі встановлення нових світлооптичних приладів йдуть повним ходом і з дотриманням встановлених термінів. Разом із начальником філії обговорено шляхи розвитку систем навігаційного забезпечення річкового судноплавства. Окрім того, мав нагоду поспілкуватись із керівництвом філії «Придніпровська залізниця» та побував на підприємстві, яке ремонтуватиме наш річковий флот. Ці робочі зустрічі допоможуть установі покращити стан безпеки судноплавства на Дніпрі, як власними зусиллями, так і у співпраці з вітчизняними підприємствами», − підсумував начальник Держгідрографії Олександр Щипцов.