Держгідрографія встановлює на буї сучасні світлооптичні пристрої

ДУ «Держгідрографія» продовжує впроваджувати сучасні технології в галузі. Зараз на річці Дніпро ведуться роботи по встановленню нових світлооптичних пристроїв на буях.

Старі світлооптичні прилади є морально застарілі та технічно зношені. Тому Держгідрографією було закуплено 500 нових сучасних світлооптичних пристроїв. Вони повністю автоматичні, технічно досконалі та надійні.

Головною їхньою особливістю є те, що апарати оснащені невеликими сонячними батареями, тобто мають постійне безперебійне джерело електропостачання. Тепер не потрібно завжди змінювати гальванічні батареї чи акумулятори, пристрої не потребують постійного  обслуговування і термін експлуатації у них досить високий.

Дані пристрої забезпечують безпеку руху суден в темний час доби. Вони встановлюються на буї і світять зеленим, червоним, білим чи червоно-зеленим кольором з характеристиками відповідно до ГОСТу 26600-98. Дальність видимості вогню не менше 4 км при коефіцієнті прозорості атмосфери 0,74 при заданій максимальної  інтенсивності випромінювання.