Держгідрографія відремонтувала свої судна «Шляховий-151» та «Шляховий-152»

Держгідрографія продовжує оновлювати та модернізувати свій гідрографічний флот. Нещодавно капітально відремонтували  два судна: «Шляховий-151» та «Шляховий-152».

За допомогою суден «Шляховий-151» та «Шляховий-152» Держгідрографія виконує роботи з оперативного, цілодобового обслуговування засобів навігаційного обладнання та підтримування берегових знаків-орієнтирів на акваторіях водосховищ на річці Дніпро.

Оскільки судна перебували в незадовільному технічному стані, мали значні пошкодження, а головні двигуни потребували капітального ремонту, було прийнято рішення їх повного оновлення. Зокрема, віддефектовано та відремонтовано усі суднові системи разом із силовою установкою та замінено значну частину корпусу суден. Після ремонту «Шляховий-151» та «Шляховий-152» пройшли перевірку Державної служби морського та річкового транспорту і повністю відповідають всім нормам безпечної експлуатації на внутрішніх водних шляхах.

До кінця 2019 року Держгідрографією заплановано здійснити капітальний ремонт трьох несамохідних суден «Т-702», «Т-313», «Т-502»  та переобладнання «Т-703». Крім того, розпочато доковий ремонт чотирьох суден, а саме: «Шляховик-3», «Дельфін» у місті Київ та «Рутіл», «Перекат» у місті Дніпро.