Капітана малого гідрографічного судна ГС-82 нагородили почесною грамотою


Вітаємо з черговою відзнакою капітана малого гідрографічного судна ГС-82 ФДУ «Миколаївський район Держгідрографії» Кветку Миколу Володимировича.
 
Нещодавно Професійна спілка робітників морського транспорту нагородила почесною грамотою Миколу Володимировича за високий професіоналізм під час виконання своїх службових обов’язків, активну профспілкову діяльність, дисциплінованість та великий досвід роботи, що гарантує виконанням судном стратегічних завдань із забезпечення безпеки мореплавства в зоні відповідальності Держгідрографії.
 
Микола Володимирович Кветка вже 52 роки працює в морській галузі, з 1977 року на гідрографічному судні ГС-82. Дисциплінований, ініціативний працівник, досвідчений судноводій, за тривалий час роботи набув великого досвіду з безаварійного плавання у зоні відповідальності. Капітан вимогливий до себе та підлеглих. Його знання специфіки роботи, високі організаторські здібності та авторитет дозволяють направляти діяльність колег на досягнення позитивних результатів у роботі. Миколу Володимировича дуже поважають у колективі.
 
Пишаємося нашими кадрами!