Держгідрографія обмінюється досвідом з Гідрографічною службою Грузії

Фахівці ФДУ «Укрморкартографія» разом з їхніми колегами з відділу гідрографії та картографії Державної гідрографічної служби Грузії обговорюють аспекти та перспективи сучасного картографічного виробництва.

Фахівці Державної гідрографічної служби Грузії та ФДУ «Укрморкартографія» мають можливість поділитися досвідом забезпечення виробничих картографічних процесів у частині розробки та створення спеціальних картографічних продуктів. Особливу увагу приділять електронній картографії та створенню малоформатних паперових морських навігаційних карт для маломірних суден прогулянкового плавання в Чорному морі.

«Радий, що наші висококваліфіковані спеціалісти не тільки ефективно співпрацюють з іноземними колегами, а й передають їм здобуті навички та вміння у сфері картографування», – наголосив начальник Держгідрографії Олександр Щипцов.

У рамках зустрічі фахівці Держгідрографії та Гідрографічної служби Грузії проведуть спільний аналіз покриття морськими навігаційними картами Чорноморського регіону та розглянуть шляхи його удосконалення. Зокрема, питанням обробки первинних гідрографічних даних та широкого спектру даних природничого характеру, що можуть бути використані при створенні картографічних продуктів для маломірних суден.