Держгідрографія перейшла на нову версію стандарту ДСТУ ISO 9001:2015

Державна установа «Держгідрографія» підтвердила відповідність останній версії стандартів управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги».

Держгідрографія перейшла на нову версію стандарту управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015. В рамках чергового планового наглядового аудиту Орган з сертифікації систем якості, а саме Регістр судноплавства України видав Установі сертифікати відповідності стандартам управління якістю. Мова йде про:

  • Сертифікат відповідності системи управління якістю № 41-620-18 від 24.09.2018, термін дії до 23.09.2021, виданий Регістром судноплавства України. Документ засвідчує, що система управління якістю ДУ «Держгідрографія» пройшла перевірку та визнана такою, що відповідає національному стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 у відношенні навігаційно-гідрографічного забезпечення безпеки судноплавства на морях та внутрішніх водних шляхах України.

 

  • Міжнародний Сертифікат на систему менеджменту якості
    № MS.009. ISO9001.656 від 24.09.2018, чинний до 23.09.2021, яким Орган з сертифікації «Регістр судноплавства України» засвідчує, що система менеджменту якості ДУ «Держгідрографія» стосовно навігаційно-гідрографічного забезпечення безпеки судноплавства на морях та внутрішніх водних шляхах України відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Спеціалісти зазначають, що виконання головного завдання Держгідрографії, а саме навігаційно-гідрографічного забезпечення судноплавства, пов’язано з реалізацію кількох напрямів діяльності, або гіперпроцесів, серед яких:

  • Експлуатація та розвиток засобів навігаційного обладнання (ЗНО)
  • Експлуатація та розвиток спеціалізованого флоту
  • Гідрографічні роботи
  • Картографічне забезпечення.
  • Оперативне інформаційне забезпечення безпеки судноплавства
  • Наукові дослідження.

«Кожен напрям в нашій діяльності потребує напружених зусиль спеціалістів стратегічної державної установи «Держгідрографія», ми вимогливо ставимося до виконання установою державних завдань. Те, що наша команда вкотре успішно проходить перевірку за стандартом серії ISO 9000 і отримує сертифікат про відповідність, є результатом наполегливої праці всього колективу», – резюмує в.о. начальника ДУ «Держгідрографія» Олександр Щипцов.

 Довідка: Серія стандартів ISO 9000 є  найбільш уніфікованою та поширеною серед стандартів управління діяльністю організації з метою забезпечення її результативності. Сертифікат про відповідність системи управління якістю продукції (робіт, послуг) вимогам ДСТУ ISO 9001:2015  – це документ, який засвідчує, що система управління (менеджменту) якістю успішно впроваджена та забезпечує досягнення цілей організації у сфері якості.