Сезон “маяки України” 2020 відбувся!

Ви просили, ми зробили: сезон #маякиУкраїни 2020 відбувся!

Cаме з 2020 року вперше в історії сучасної України процедура відвідання маяків стала максимально простою й прозорою завдяки її визначенню в офіційних “Правилах відвідування території маякових комплексів державної установи “Держгідрографія”, оприлюднених на нашому вебсайті https://hydro.gov.ua/?p=2614 та у Фейсбуці, що зробило візити на 4 маяки – красені максимально доступними для всіх бажаючих!

Згідно зі звітами доглядачів наших маякових комплексів протягом вересня 2020 року кількість відвідувачів склала:

Маяк Воронцовський – 265 осіб;

Маяк Сіверсів Передній – 34 особи;

Маяк Генічеський – 58 осіб;

Маяк Станіслав-Аджигольський Задній – 0 осіб (маяк закрито на плановий ремонт з липня цього року).

Загалом з червня до вересня включно наші маяки прийняли 1194 відвідувача. Нагадаємо, що відповідно до правил відвідування вхід на територію маякових комплексів БЕЗОПЛАТНИЙ.

Дякуємо всім, хто впродовж туристичного сезону 2020 подорожував Україною і завітав до маяків державної установи Держгідрографія.

Також вдячні відвідувачам за сумлінне дотримання правил безпеки маякових комплексів і розуміння особливостей функціонування цих навігаційних засобів які у всьому світі перш за все призначені для гарантування безпеки мореплавства.

Окрема подяка – працівникам наших маякових комплексів за витримку, розуміння поточних викликів туристичної індустрії та здатність адаптуватися й вирішувати нестандартні робочі завдання!

#lighthousesOfUkraine #ПодорожуйУкраїною #МандруйУкраїною