Щиро вітаю вас із новорічними святами!

Ці дні кожен з нас зустрічає із потаємними сподіваннями на приємні зміни. Новий рік — це не просто початок нового календаря, це нові успіхи, нові виклики, нові перемоги. І яким буде прийдешній рік – багато в чому залежить від нас самих.

Для кожного кроку, який наближає до поставленої мети, необхідні не надії на диво, а рішучість і наполегливість як у повсякденному, так і в професійному житті. Я впевнений, що саме ці якості відрізняють кожного члена колективу Держгідрографії та філій установи.

Робота з професіоналами — це неоціненний досвід та удача. Адже половину відведеного життя ми проводимо у робочому колективі. Хочу від щирого серця подякувати кожному з вас за ту неоціненну працю, старання і витримку, яку ви проявляєте щодня, незалежно від настрою й обставин.

Напередодні Нового Року заведено загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай втіляться ваші заповітні мрії, а кожен день Нового 2021 року наповниться добром і щастям!

Нехай у теплому родинному колі пройдуть Різдвяні свята, звідусіль лунають колядки та радісний сміх. Нехай не залишиться в наших серцях місця для злоби та заздрощів, для брехні та ненависті. А наші душі сповняться оптимізмом і радістю. І тоді новий рік стане більш вдалим, ніж попередній!

З Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

В.о. начальника

ДУ «Держгідрографія»

Санін С. В.