ВІДЗНАЧАЄМО 30 РІЧНИЦЮ ЧЛЕНСТВА УКРАЇНИ В МІЖНАРОДНІЙ МОРСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ

Сьогодні виповнюється 30 річниця набуття Україною членства в Міжнародній морській організації (International Maritime Organization).

Доставка морем є найефективнішим і найбільш рентабельним способом міжнародних перевезень. Міжнародне судноплавство забезпечує транспортування понад 80 відсотків обсягу світової торгівлі. У наш час, як ніколи досі, світ потребує безпечної, захищеної та ефективної індустрії міжнародного судноплавства.

ІМО – це авторитетна платформа, на якій відбувається процес встановлення, узгодження і впровадження стандартів безпеки та екологічності міжнародних перевезень. Діючи як спеціалізована установа Організації Об’єднаних Націй, IMO налічує 176 держав-членів і 3 асоційованих члени. З 28 го березня 1994 року наша країна  має статус повноправного члена цієї організації.

З початку розв’язаної росією війни у 2014 році Україна використовує усі робочі органи ІМО для висвітлення брутальних порушень державою-агресором міжнародних договорів у сфері торговельного мореплавства.

У червні 2018 року ДУ «Держгідрографія» успішно пройшла міжнародний аудит International Maritime Organization, підтвердивши високий рівень надання навігаційних послуг відповідно до світових стандартів.