ПРЕДСТАВНИК ДУ «ДЕРЖГІДРОГРАФІЯ» БЕРЕ УЧАСТЬ У РОБОТІ УКРАЇНСЬКО-РУМУНСЬКОЇ ПРИКОРДОННОЇ КОМІСІЇ

Начальник маяково-лоцмейстерського управління ДУ «Держгідрографія» Юрій Смірнов у складі української делегації бере участь у 27 засіданні Змішаної українсько-румунської прикордонної комісії.

Комісія фокусує увагу на проведенні комплексної перевірки нових документів, що створені за результатами перевірки лінії українсько-румунського державного кордону, затвердженні нової редакції Протоколів прикордонних знаків, підготовці Заключного протоколу проведення польових робіт під час першої спільної перевірки проходження лінії українсько-румунського державного кордону, утриманні лінії українсько-румунського державного кордону.

Довідка.

Договором між Україною та Румунією про режим українсько-румунського державного кордону, співробітництво та взаємну допомогу з прикордонних питань передбачено створення та функціонування міжурядової постійно діючої Змішаної українсько-румунської прикордонної комісії, яка складається з делегацій обох країн.

Комісія здійснює на прикордонних водах спільну перевірку проходження лінії державного кордону та на основі результатів перевірки готує документи делімітації державного кордону відповідно до положень Договору. Значна протяжність українсько-румунського кордону (613,8 км, у тому числі по р. Дунай – 157 км і морська ділянка – 33 км) зумовлює значні обсяги демаркаційних документів, що повинні бути підготовлені членами Змішаної українсько-румунської прикордонної комісії на основі польових вимірів та камеральної обробки польових робіт.