ТРИВАЮТЬ ЗАХОДИ РОЗПОЧАТІ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Вижити самому та допомогти іншим – завдання кожного у надзвичайній ситуації.

Досвідчені інструктори відпрацьовують практичні навички надання домедичної допомоги з працівниками ДУ «Держгідрографія». Домедична допомога – це алгоритм дій, спрямованих на збереження життя та здоров’я людини до прибуття бригади екстреної медичної допомоги. У період війни з агресором, який здійснює регулярні атаки на об’єкти цивільної інфраструктури, такі знання і вміння є особлив важливими.

Під керівництвом фахівців Навчально-тренувального центру з тактичної медицини НМТП наші працівники навчаються користуватися джгутами-турнікетами, дізнаються про необхідні дії в разі втрати постраждалими свідомості, опановують методи зупинки кровотечі й звільнення дихальних шляхів травмованої людини, знайомляться з іншими аспектами надання допомоги.Подібні тренінги формують психологічну стійкість, необхідну в критичних ситуаціях, допомагають відпрацювати послідовність дій при наданні першої невідкладної допомоги і загалом сприяють поширенню культури безпеки праці.

Практичні заняттям із домедичної допомоги та дотримання правил з хорони праці – запорука збереження життя! Цю аксіому добре усвідомлюють і у ФДУ «Миколаївський район Держгідрографії» й вживають усі заходи, щоб кожен працівник усвідомив потребу дотримуватися вимог безпеки праці задля зниження рівня виробничого травматизму та професійних захворювань.

Зокрема, цьогоріч у рамках низки заходів з охорони праці було проведено навчання та інструктажі в Миколаївській ремонтно-відновлювальній базі, безпосередньо на суднах і в  управлінні філії. У цих підрозділів різні функціональні завдання, проте у кожному колективі сумлінно формують культуру ставлення до безпеки праці та дотримання умов безпечного виконання робіт і експлуатації обладнання.

Девіз Всесвітнього дня охорони праці 2024 року —  «Вплив зміни клімату на безпеку та гігієну праці». Тож цього разу особлива увага під час інструктажів приділялася ризикам, які посилюються зі зміною клімату, включають тепловий стрес, ультрафіолетове випромінювання, забруднення повітря, великі промислові аварії, екстремальні погодні явища тощо.