ВІДБУЛИСЯ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧІ УКРАЇНСЬКИХ ГАЛУЗЕВИХ ФАХІВЦІВ З ГРУПОЮ НЕЗАЛЕЖНИХ КОНСУЛЬТАНТІВ МІЖНАРОДНОЇ МОРСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЩОДО ОЦІНЮВАННЯ ШКОДИ, ЗАВДАНОЇ РОСІЙСЬКИМИ АТАКАМИ

 
З 15 до 17 травня 2024 року відбулися онлайн-зустрічі українських галузевих фахівців з Групою незалежних консультантів Міжнародної морської організації щодо оцінювання шкоди, завданої російськими атаками. Мета зустрічей: визначення нагальних потреб українського морського сектору та надання технічної допомоги.
 
З питань навігації та радіозв’язку, в межах компетенції установи, в онлайн-заходах взяли участь і представники ДУ «Держгідрографія».
 
Довідка.
Станом на 17.05.2024 року російськими агресорами зруйновано 2 маяки, пошкоджено 20 засобів навігаційного обладнання (ЗНО). Інформація про поточний стан ЗНО, збереженість обладнання та будівель на тимчасово окупованих територіях та в зонах бойових дій – відсутня та має обмежений доступ.
 
Попри постійні атаки з боку рф, ДУ «Держгідрографія» повною мірою виконує покладені на установу завдання з навігаційно-гідрографічного забезпечення судноплавства