Співпраця зі Збройними Силами України

В рамках співпраці ДУ «Держгідрографія» та Військово-Морських Сил Збройних Сил України начальник Центру навігаційно-гідрографічної інформації управління навігації та гідрографії Установи Іван Захаров відвідав Центр навігації, гідрографії та гідрометеорології Гідрографічної служби ВМСУ.

Іван Захаров, начальник Центру навігаційно-гідрографічної інформації управління навігації та гідрографії:

Держгідрографія у межах виконання своїх функціональних обов’язків завжди готова сприяти обороноздатності нашої держави. Цього разу наріжним каменем обговорення стали методи удосконалення обміну навігаційною інформацією.

Під час зустрічі з начальником ЦНГГМ ВМСУ капітаном 1 рангу Романом Гончаренко також були вирішені питання оперативного оповіщення мореплавців про небезпечні дії на морі, пов’язані з виконаннями завдань кораблями та підрозділами ВМС ЗС України та Морської охорони Держприкордонслужби України.

(зліва направо) Іван Захаров, начальник ЦНГІ ДУ “Держгідрографія”; Роман Гончаренко, капітан 1 рангу, начальник ЦНГГМ ВМСУ; Ігор Баб’як, капітан 2 рангу, начальник експедиційного відділу ЦНГГМ ВМСУ

Крім того у процесі наради з начальником Контактного пункту ВМС ЗСУ капітаном 2 рангу Кирилом Задачиним були визначені подальші дії з підтримання встановленого операційного режиму в зоні відповідальності України та реагування на прояви незаконної діяльності поблизу кордонів.

Іван Захаров, начальник Центру навігаційно-гідрографічної інформації управління навігації та гідрографії:

Обмін інформацією з моніторингу ситуації у морських водах навколо АР Крим особливо важливий для оперативного реагування на виклики та загрози безпеці судноплавства в морській зоні відповідальності нашої країни.

Також представники ВМС ЗСУ відвідали ФДУ «Одеський район Держгідрографії» задля ознайомлення з роботою філії та подальшого співробітництва. Наразі очікується зустрічний візит делегатів ЦНГГМ ВМСУ до Держгідрографії.