Аерознімання Кременчуцького та Каховського водосховищ

Безпілотні авіаційні комплекси ФДУ «Укрморкартографія» обстежили понад 145 км2 території Кременчуцького та Каховського водосховища.

Фахівці відділу збору та обробки даних ДЗЗ і далі набувають досвіду та покращувати навички у роботі з високотехнологічним технічними засобами отримання просторової інформації. З допомогою БПАК проведено аерознімання змін берегової лінії Кременчуцького водосховища загальною площею 103,9 км2 (10 390 га).  Загальна площа відзнятої території Каховського водосховища склала  42,5 км2 (4250 га).

Робота земснаряда в районі судового ходу Кременчуцького водосховища

Цього літа спеціалісти філії зіткнулися зі значними труднощами у вигляді несприятливих метеорологічних умов для роботи обладнання та виконання польотів.  Палюче сонце та неймовірна спека перетворилися на справжнє випробування не лише для людей, а й для техніки, яку доводилося ховати від перегрівання.

А  сильні зливи перетворили переміщення між точками старту БПАК на справжній off-road.

 Також частину робіт довелося відкласти через ненадання Украероцентром дозволів на використання повітряного простору відповідно до наданих запитів.


Обстежена ділянка берегової лінії та судового ходу ВВШ Каховського водосховища 275-290 км

Топографо-геодезичні роботи з використанням безпілотних авіаційних комплексів проводяться для подальшого картографування відповідно до Плану навігаційно-гідрографічного забезпечення судноплавства у внутрішніх морських водах, територіальному морі, виключній (морській) економічній зоні України та на внутрішніх водних шляхах України  на 2021 рік.

Більше фото – на сторінці Facebook.