«Капітан Санкін» – данина поваги Анатолію Санкіну

Нещодавно ДУ «Держгідрографія» придбала унікальний промірний катер, вироблений українським суднобудівником. Детально про його особливості та виняткові характеристики ви можете дізнатись тут.

А сьогодні розповімо про людину, на честь якої названий новий катер «Капітан Санкін».

Своє ім’я нове судно отримало на честь капітана судна «А. Лисенко» ФДУ «Миколаївський район Держгідрографії» – Анатолія Санкіна, який все життя присвятив гідрографічному забезпеченню судноплавства.  Таким чином установа вшанувала пам’ять справжнього професіонала, досвідченого капітана, який працював у Держгідрографії від початку створення установи і до своєї смерті.

Анатолій Іванович, народився у 1952 році, в 1988 році закінчив курси при Миколаївській ДОСААФ за спеціальністю судноводій-механік.  Майже все життя він працював на гідрографічних суднах, був капітаном МГК-912, а з 2003 року – капітаном великого гідрографічного катера «А. Лисенко», на якому Анатолій Іванович пропрацював 13 років.

За сумлінну працю та високий професіоналізм капітан Анатолій Санкін неодноразово був відзначений заохочувальними відзнаками Укрморрічфлоту та Держгідрографії. Колеги й досі пам’ятають Анатолія Івановича, як технічно грамотного спеціаліста, компетентного фахівця, який досконало знав своє судно та його можливості.

Колектив Держгідрографії та особливо ФДУ «Миколаївський район Держгідрографії» вдячний, що урочистий захід змогла відвідати вдова Анатолія Санкіна – Наталія Іванівна і дала усім присутнім змогу засвідчити щиру повагу до цього достойного чоловіка.

Наталія Іванівна передала памятну табличку капітанові промірного катера «Капітан Санкін» Віктору Володимировичу Бойко.

Більше фото – на нашій сторінці в Facebook