Щиро вітаю всіх із прийдешнім Новим роком!

Це свято — особливе. Щоразу Новий рік стає точкою відліку, з якої ми починаємо нове, краще життя. Рік, що минає, був цікавим, насиченим приємними моментами та важливими подіями. Він залишає за собою цінний досвід та реалізовані ініціативи, якими ми можемо пишатися.

Цього року Держгідрографія придбала сучасний катер, аналогів якого поки що в Україні не має. Щиросердно дякую за це колективу. Успішна реалізація проєкту стала можливою завдяки злагодженій роботі адміністративного та технічного персоналу: перші, долаючи всюдисущу бюрократію, створили умови для роботи профільних спеціалістів. І нехай це стане початком, першим кроком для подальшого успішного розвитку установи.

Нехай Новий 2022 рік буде знаковим періодом – часом змін на краще. Нехай усі поставлені завдання легко вирішуються, а бажання і плани якнайкраще втілюються в життя.

Хай гарний святковий настрій збережеться у ваших серцях упродовж всього року, а щедра доля наділить вас і ваші родини міцним здоров’ям, особистим щастям, взаєморозумінням і любов’ю.

З Новим роком!

Олександр Щипцов, начальник ДУ «Держгідрографія»