Відповідно до законодавства України в Установі встановлено п’ятиденний робочий тиждень тривалістю 40 (сорок) годин з двома вихідними днями – субота та неділя. У окремих випадках тривалість щоденної роботи, в тому числі час початку і закінчення щоденної роботи, перерви для відпочинку та приймання їжі, визначається графіками змінності, що затверджуються адміністрацією за погодженням із Профспілкою.

Тривалість робочого часу з понеділка по четвер встановлено 8 годин 15 хвилин з початком робочого дня о 8:00 годині ранку та закінченням робочого дня о 17:00 годині. Обідня перерва з 12:00 до 12:45 год.

Тривалість робочого часу в п’ятницю встановлено 7 годин з початком робочого дня о 8:00 годині ранку та закінченням робочого дня о 15:45 год. Обідня перерва з 12:00 до 12:45 год.

Напередодні святкових і неробочих днів згідно з законодавством України тривалість роботи працівників скорочується на 1 годину. Робота не проводиться у святкові дні і неробочі дні, передбачені законодавством України.

Залучення до роботи у вихідні, святкові дні, у нічний час дозволяється у випадках, визначених законодавством України, за узгодженням з Профспілкою і оформлюється наказом Держгідрографії (філії).