«Кращий поштовий блок України» – 2020

Блок марок, присвячений українським маякам, став «Кращим поштовим блоком України»-2020!
Дякуємо всім, хто голосував і  сприяв перемозі!
“Кращий поштовий блок України” – 2021

Це вже третій блок марок, який випущено Укрпоштою. Він містить зображення  Станіслав-Аджигольського Заднього маяка, який розташований на Херсонщині поблизу с. Рибальче; маяка Бирючий на острові Бирючий на Херсонщині; унікальний маяк на острові Зміїний у Чорному морі (Одеська область); а також три кримські  маяки – Іллінський (на мисі Святого Іллі), Меганомський (на мисі Меганом) та Євпаторійський (у Каламітській затоці).

До речі, блок марок, який Укрпошта випустила у 2010 році, був нагороджений тричі.


«Найкращий друк 2011 року»

Він став першим у номінації «Найкращий друк 2011 року» у 10-му Китайському щорічному опитуванні на найкращу іноземну поштову марку. Посів ІІ місце в конкурсі «Краща поштова марка України»-2010. Та 6 місце  на Міжнародному філателістичному конкурсі «Гран Прі Виставки WIPA» (2012 р., м. Відень, Австрія). Цей блок зображував такі маяки: Санжійський, Тендрівський, Тарханкутський, Павловський Передній, Іллічівський і Херсонеський. 

Вперше ж марки із зображенням маяків були випущені Укрпоштою у 2009 році.

Блок марок “Маяки України” 2009 року

Блок налічував 6 марок, на яких були зображені Киз-Аульський маяк, маяк Лапарівський Передній, Ялтинський, Воронцовський, маяк Сарич та Бердянський Нижній.