“Віртуальний” День ЗНО

Про найдавніші маяки, які з’явилися ще до нашої ери, та інші цікавинки з  історії розвитку засобів навігаційного обладнання з найдавніших часів і до сьогодення йшлося на вебінарі «Спадщина маяків. Історичні та культурні аспекти» Міжнародної асоціації навігаційного забезпечення мореплавства та маякових служб (МАМС), який був присвячений Всесвітньому дню морських засобів навігаційного обладнання (World Marine Aids to Navigation Day – WATON).

 

Захід, у якому взяли участь майже 100 представників з понад 60 країн світу, вже другий рік поспіль проходить в онлайн-форматі через пандемію COVID.  Держгідрографію представляли Олександр Найко, начальник управління навігації та гідрографії ДУ «Держгідрографія» та Юрій Смірнов заступник начальника управління навігації та гідрографії ДУ «Держгідрографія».

Представники маякових служб різних країн, Міжнародної асоціації навігаційного забезпечення мореплавства та маякових служб, Всесвітньої академії МАМС поділилися досвідом становлення та розбудови національних маякових служб, методами впровадження новітніх передових технологій для підтримання безпечної навігації  та сучасних засобів навігаційного обладнання тощо.

Крім того, організатори традиційно запропонували учасникам ділитися фотографіями ЗНО на сайті МАМС та на власних сторінках у соцмережі.