Дружній візит експертів з Південної Кореї

ДУ «Держгідрографія» постійно вивчає досвід закордонних колег задля вдосконалення методів та технологій у сфері гідрографічних знімань та картографування морського дна, аби на належному рівні виконувати міжнародні зобов’язання України з навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства. Саме у рамках налагодження можливості майбутнього співробітництва відбулася зустріч керівництва Держгідрографії з експертами Республіки Корея у сфері гідрографічних і океанографічних досліджень.

Співпраця зі Південною Кореєю цікава тим, що за останні кілька десятиліть Республіка перетворилася із відсталої аграрної країни, зруйнованої Корейською війною, на технологічного лідера у багатьох сферах, у тому числі й гідрографічній.

Іван Чернявський, заступник начальника ДУ «Держгідрографія»:

Моделі функціонування гідрографічних організацій у наших країнах відрізняються – у Республіці Корея встановленням та утриманням засобів навігаційного обладнання займається окрема організація, гідрографічними дослідженнями – інша. А можливість друку картографічної продукції  надається на комерційній основі приватним фірмам. Незважаючи на це, з точки зору використання провідних технологій досвід колег з Південної Кореї стане нам у пригоді.

Нагадаємо, спеціалісти Дунайської дільниці ЗНО ФДУ «Одеський район Держгідрографії» під тілом захисної дамби р. Дунай виявили порожнини завглибшки до 1 метра.